اون روی حال من | بلاگ

اون روی حال من

تعرفه تبلیغات در سایت

چند وقتیه زندگی رو یه جوری به ساز دلم کوک میکنم . شاید کاملا منطبق نشه اما تونستم بیشتر از قبل خودم رو دوس داشته باشم . به سلامتی و البته زیبایی م بیشتر توجه میکنم با همون محدودیت ها و کمبودها بدون اصلاح و بدون آرایش خاص .

باز رفتم و موهام کوتاه کردم.  البته نه کوتاه کوتاه.  شما دیگه حتما میدونید من چقدر موهام رو دوس دارم با همون بلندی شون . ولی کمی از قدش گرفتم و مدل پر زدم . خیلی هم قشنگ شد و بم میات . حتی آرایشگاه پیشنهاد کاشت ناخن داد . اما من بخاطر گیرهای خانواده و هزینه ترمیم ماهیانه ناخن ها تصمیم به این کار نداشته و ندارم . حتی یک انگشت رو برام کار کرد و خیلی خوشم اومد و وسوسه شدم که برم انجام بدم . اما نگران گیرهای اطرافیان، منع نماز خوندنم که میگن وضو باطل میشه و هزینه اضافی هستم که ماهیانه به هزینه های دیگه م اضافه میشه و پرداختش برام سخت میشه . با اینکه این کارو دوس دارم اما فکر نکنم انجامش بدم .

سعی میکنم بیشتر هوای خودمو داشته باشم . آقا نبودش . دست خواهرزاده هام رو گرفتم و رفتیم یه کافه که فقط پاتوق دخترهاست. خیلی با بچه‌ها بم خوش گذشت.  شیک شکلات و کاپوچینو و کیک شکلاتی سفارش دادیم و خوردیم و کلی عکس گرفتیم.  یه کار متفاوت بود بازم برام چون بار اول بود میرفتم با بچه‌های خواهرم بیرون و مثل خاله های پولدار مهمونشون کردم بدون اینکه بخوام از قبل هزینه رو بشمارم . بهرحال این دل خرج زیاد داره . و می ارزه که خودم رو خوشحال کنم . دوس دارم از عکس ها براتون بذارم اما حیف نمیشه .

باز هم کمدها رو ریختم و یه سری وسیله بخشیدم و یه سری مونده برای هدیه دادن . البته هنوز چینی اصلی و مهم ها مونده و هنوز دل نکندم ازشون . خب هر چیزی به وقتش.

من شاد هستم .

من قوی هستم .

من سالم هستم .

من امیدوار هستم .

حتی اگه به خیلی از خواسته هام نرسم اما قدم برمیدارم برای شاد بودن . و لابلای همه این سعی کردن ها همیشه یکی هست که مانع من باشه . حالا هر چقدر تونستم پیش میرم و نشد هیچ .

بر خدا توکل .....

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 15 اسفند 1395 ساعت: 12:52